Blog

Anasayfa / Blog / Almanya’da Hemşireliğe Yolculuk
Videoyu Oynat

deutschmitspring sizleri kariyerinize Almanya'da devam etmeye davet ediyor.

2020 yılında yürürlüğe giren #Almanya Nitelikli Göç Yasası ve son dönemde yeniden gündeme gelen Almanya Yeşil Kartı konuları sebebi ile birçok kişi Almanya'ya göç etmenin yollarını araştırıyor. deutschmitspring olarak Almanya'ya göç etmek isteyen hemşirelerimize sürecin başından en sonuna kadar danışmanlık ve destek sunuyoruz.

Almanya'da hemşirelik yapmak isteyen adaylarımızla birlikte yolculuğun her aşamasında birlikte hareket ediyoruz. Almanya resmi kurumları ile olan anlaşmalarımız ile birlikte başvuru evraklarınızı birlikte hazırlıyoruz.

deutschmitspring olarak 1998'den beri sunduğumuz yayıncılık hizmetimiz ile adaylara basılı ve dijital kaynak desteği sunuyoruz. Bununla birlikte Almanya'ya gitmek için ihtiyacınız olan dil eğitimini de A1 seviyesinden ihtiyacınız olan B2 seviyesine kadar sizlere sunuyoruz.

Bu dil yeterliliğini kanıtlamak için Almanya resmi kurumları tarafından tanınan dil yeterlilik sınavlarına girerken de sizlere destek oluyoruz. Sınav koçluğu ve sınava hazırlık turları ile kolayca sertifika almanız için yanınızda oluyoruz.

Bu süreçte Almanya'da anlaşmalı hastanelerimizle görüşmelere başlayarak sizler için iş seçeneklerini belirliyoruz. Sürecin en başından en sonuna kadar tüm işlemlerinizi deutschmitspring üzerinden ilerleterek yolculuk sürecindeki oluşabilecek sorunların da önüne geçiyoruz. Özgeçmiş hazırlamaktan görüntülü görüşmelere kadar danışmanlarımızdan aldığınız hizmetlerle en kolay şekilde işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Ayrıca Almanya'da #hemşirelik yapmak için gittiğinizde, Almanya'daki partner şirketimiz tarafından sizi havaalanında karşılıyoruz ve ilk etapta gerçekleşmesi gereken işlemlerde de yanınızda oluyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Sorularınız mı var?

Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmak için buradayız. Aşağıdaki butona tıklayın. Açılan formu eksiksiz doldurum ve danışmanlarımız sizleri arasın.
Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Mağaza
0 öğe Sepet
Hesabım
Ana Sayfa