deutschmitspring tarafından özel olarak düzenlenen Almanca seviye belirleme sınavı sayesinde firmanızın ihtiyaç duyduğu bilgilere sahip çalışanlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Bazı durumlarda işe alım mülakatlarında bahsedilen dil seviyesi pratik durumlarda yetersiz kalabilir. Her ne kadar bazı insanlar yazılı alanda daha iyi bir performans ortaya çıkarabilse de sözlü olarak diyalog kurulması gerektiği konularda yetersiz kalabilir. Bu tip istenmeyen durumların önüne geçmek ve çalışanlarınızın yetkinliğini tam olarak ölçmek istiyorsanız kurumsal Almanca seviye tespit sınavlarından yararlanabilir, çalışanlarınızın dil bilgisinin ne düzeyde olduğunu pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kuruluşunuz çapında bir dil eğitimi vermeyi planlıyorsanız personellerinizin Almanca bilgisinin ne düzeyde olduğunu bilmeniz önemlidir.
Kurumsal Almanca seviye tespit sınavı sayesinde eğitim için ne kadar bütçe ve zaman ayırmanız gerektiğini de güvenilir bir şekilde ölçebilirsiniz. deutschmitspring, kurumların profesyonel olarak satın alabileceği seviye belirleme sınavları sunarak ihtiyaçlara yönelik özel bir test oluşturur. Böylece kurum içinde çalışanların ya da potansiyel personellerin hangi seviyede olduğunu doğru bir şekilde ölçmenize yardımcı olur. Kurum çapında Almancayı iyi bilen kişilere ihtiyaç duyuyor ve yeterlilik düzeylerini net bir şekilde ölçmek istiyorsanız, deutschmitspring’in kurumsal Almanca seviye tespit sınavından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Almanca Seviye Tespit Sınavı İçeriği Nasıldır?

Kurumsal Almanca seviye tespit sınavı içeriğinin nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyerek konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz:
  • Kurumsal Almanca sınavları genel olarak sözlü, yazılı ve dinleme olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılır.
  • Almanca diyalog kurmanın önem kazandığı pozisyonlar için işe alım yapacaksanız sözlü sınavlar bu konuda size yardımcı olabilir.
  • Kurumsal alanda teknik dil yeterliliğinin ölçülmesine yardımcı olan yazılı sınavlar, kurumunuzun iletişim gücünün ne seviyede olduğunu ölçebilirsiniz.
20 yıldır Almanca yayıncılık sektöründe olmasından dolayı dilin bütün inceliklerine hakim ve büyük markalarla çalışan uzman bir kadroya sahip deutschmitspring, kurumların ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı testlerle yetkinliklerini belirlemelerine yardımcı olur. Doğru ve güvenilir testlerle çalışanlarınızın seviyesini test etmek istiyorsanız profesyonel tespit sınavlarından satın alabilir, personellerinizin yetkinlikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kurumsal Almanca Seviye Tespit Sınavı Avantajları Nelerdir?

Kurumsal Almanca seviye belirleme sınavı avantajları şu şekildedir:
  • Çalışanlarınızın ya da mülakata aldığınız potansiyel personellerinizin Almanca seviyesini doğru ve güvenilir bir şekilde ölçebilirsiniz. Başvuran adaylar arasından Almancaya yönelik olarak bir filtreleme yapmak istediğiniz durumlarda seviye tespit sınavından yararlanabilir, işe alım amacınıza uygun olan adayı kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Personelinizin sözlü, yazılı ve dinleme alanlarından hangisinde daha iyi olduğunu belirleyerek onlara özel olarak bazı işler atayabilirsiniz.
  • Şirketinizde bulunan personellerin Almanca seviyelerini test ederek eksikliklerinizi belirleyebilir, ona uygun yeni çalışanlar almak için yeni bir plan çıkarabilirsiniz.
Şirketinizde Almanca bilen personeller önemli bir yere sahipse, çalışanlarınızın dil bilgilerini doğru ve güvenilir bir şekilde ölçmeniz önemlidir. Şirketinizin geleceğinde Almanca önemli bir yere sahipse deutschmitspring güvencesiyle çalışanlarınızın yeterliliğini tespit etmeye başlayabilirsiniz.

Kurumsal Almanca Seviye Tespit Sınavı Neden Yapılmalı?

Eğer şirketinizin ana merkezi Almanya’da ise ya da orada yeni bir şube oluşturmayı düşünüyorsanız, firmanızda iyi ve akıcı bir şekilde Almanca konuşabilen personellere ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca bünyenizdeki personellerinizin dil seviyelerinin yetersiz olduğunu tespit ederseniz yeni çalışanlar için mülakat hazırlığına geçebilirsiniz.

Uzun yıllardır Almanca yayıncılık sektöründe olması ve İstanbul’daki sınav merkezi olması sayesinde deutschmitspring, bu tespiti güvenilir bir biçimde yapmanıza yardımcı olur. Kurumsal sınavlardan profesyonel olarak satın alarak çalışanlarınızın okuma, yazma ve dinleme becerilerini test edebilir, sınav sonuçları doğrultusunda daha verimli bir çalışma düzeni kurabilirsiniz.