4 - 12 yaş arasındaki çocuklar için Almanca kursu arıyorsanız deutschmitspring sayesinde küçük yaştaki öğrencilerin dil eğitimini zorlanmadan tamamlamasını sağlayabilirsiniz.
Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurslar, çocukların küçük yaştan itibaren Almancayı kolay bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Dil eğitimini eğlenceli ve erişilebilir hale getiren öğretmenler, süreci oyunlaştırarak çocukların Almancaya yatkın hale gelmesini sağlar. deutschmitspring’te bulunan dil kursları, çocukların yeni dilleri doğal ve hızlı bir biçimde oyun yoluyla ve baskı olmadan öğrenmelerine yardımcı olur. Her kurs, bilgi düzeylerini aşamalı olarak artırarak çocuklarla etkileşim yoluyla eğitime odaklanır.
Kurslarda bulunan nitelikli profesyonel dil eğitmenleri, çocukların Almanca öğrenmesini sağlarken eğlenmelerine de olanak tanır. Çocuklara canlı ve rahat bir ortamda yeni bir dil öğrenme fırsatı sunan kurslar, küçük yaştaki öğrencilerin yaşıtlarıyla da etkileşime girmelerini sağlar. Dil eğitimini farklı konseptlerle veren ana dil seviyesinde Almanca bilen öğretmenler, oyunlar aracılığıyla çocuklarınızın dil becerilerini artırır. Online kayıt fırsatlarını yakalayarak çocuklarınızın eğitimine erken yaşta başlayabilir, geleceklerini yeni bir dille şekillendirebilirsiniz.

Çocuklar için Almanca Kursu Özellikleri Nelerdir?

Çocuklar için Almanca kursu özellikleri şu şekildedir:
 • 4 - 12 yaş aralığında olan çocuklar için özel olarak belirlenen programlar, küçük yaştaki öğrencilerin dili daha rahat bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur.
 • Dili öğrendikçe deutschmitspring tarafından çocuklar için özel olarak yazılan hikaye kitapları programa sokulur ve çocukların dili eğlenerek öğrenmeleri sağlanır. Ayrıca hikaye kitapları çocukların okuma alışkanlığı kazanmasına da imkan tanır.
 • Aynı yaş grubunda olan çocuklar, oyunlar ve hikayelerle Almanca öğrenir. Eylem odaklı bir öğretim planı olan deutschmitspring, çocukların sıkılmadan yeni bir dil öğrenmenin avantajlarından yararlanmasını sağlar.
 • Kurs çerçevesinde çocuklara deneyim yoluyla dil öğretilir. Uzun yıllardır eğitmenlik yapan öğretmen kadrosu, küçük yaştaki öğrenciler için ders programını özenli bir şekilde hazırlar.
Çocuklarınızın eğlenirken yeni bir yabancı dil öğrenmelerini istiyorsanız deutschmitspring’e kayıt yaptırabilir, eğlenceli bir ortamda güvenli bir şekilde dil öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için Almanca Kurslarının Sunduğu Avantajlar

Erken yaşta dil öğrenmek çocuklara birçok farklı avantaj sunar. Kursun çocuklara sağladığı bazı avantajlar şu şekildedir:

 • Çocuklarınızın ikinci bir dil öğrenmelerini sağlayarak hafızalarını, sınırlarını ve çoklu görev gerçekleştirme becerilerini geliştirebilirsiniz. Bununla beraber çocuklar için Almanca kursu eleştirel düşünme, dinleme ve problem çözme gibi becerilerini de iyileştirebilir.
 • Küçük yaştan itibaren Almanca gibi dünya çapında kabul gören dillerden birini öğrenmek, çocukların kariyerleri için oldukça önemlidir. Almanca öğrenmek, Avrupa pazarında kariyer fırsatları açar. İkinci bir dili erken yaşta öğrenen çocuklar, çok kültürlü bir ortamda çalışma yeteneği de kazanır.
 • Yabancı dil öğrenmek, çocuklarınızın merakını, kültürel duyarlılıklarını, empatilerini ve hoşgörülerini besleyebilir. Farklı bir dille erken yaşta tanışan çocuklar, değişik kültürlere karşı daha olumlu tutumlar sergileyebilir.
 • Çocuklar için Almanca kursu, küçük yaştaki öğrencilerin okumayı daha hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olabilir.
 • Çocuklar, duyduklarını daha kolay bir şekilde taklit edebilme yeteneğine sahiptir. Ana dil seviyesinde Almanca bilen alanında uzman öğretmenler, çocukların kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını daha rahat bir biçimde öğrenmelerine yardımcı olur.
 • Erken yaştan itibaren Almanca öğrenen çocuklar dili kendilerine güvenerek konuşabilir.
 • Çocuklar, Almancada öğrendikleri kelimeleri Türkçe kavramlarla birleştirerek terimleri kolaylıkla pekiştirir. Küçük yaşta Almanca öğrenen çocuklar, ana dilleriyle yabancı dili daha rahat bir biçimde bir araya getirebilir.
 • Dil öğrenimi hafıza uyarır ve beynin yapılandırılmasına yardımcı olur. Böylece çocuklarınız Almanca öğrenerek farklı yetenekler kazanabilir.
 • İngilizce de Almanca gibi bir Cermen dili olduğu için iki dil arasında bazı benzerlikler bulunur. Almanca öğrenen çocuklar, iki dil arasında bağlantı kurarak İngilizceyi de rahatlıkla öğrenebilir.
Çocuğunuzu erken yaşta Almanca kursuna yazdırarak deutschmitspring’in sunduğu avantajlardan yararlanmasını sağlayabilir, gelecekte karşısına çıkabilecek fırsatları değerlendirebilmesi için ona zemin hazırlayabilirsiniz.

Deneyimli Öğretmenlerle Çocuklar için Almanca Kursu

Ana dili seviyesinde Almanca bilen öğretmenler, 4 ile 12 yaş arasındaki çocukların bir yabancı dili nasıl daha iyi bir şekilde öğrenebilecekleri konusunda yetkinlik sahibidir. Eğitmenler, etkileşim, oyun ve çeşitli projeler yoluyla çocuklara Almanca öğreterek onları geleceğe hazırlar. 

Çocuklar için özel olarak hazırlanan programlar, onların dile karşı yatkınlık kazanmasını sağlar. Çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren hayatta bir adım öne geçmesini sağlamak istiyorsanız deutschmitspring’in deneyimli kadrosunda dil eğitimi görmelerini sağlayabilirsiniz. Dinleme, okuma, yazma ya da kelime dağarcığı gibi çeşitli alıştırmalar sunan öğretmenlerle çocuklarınızın Almanca öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz deutschmitspring’te özel ders gibi çeşitli imkanları da değerlendirebilirsiniz.