VİZYONUMUZ

Dil eğitimi sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak Almanca dilini öğrenmek isteyenleri yenilikçi eğitim programları ile ortak bir noktada buluşturmak.

MİSYONUMUZ

Çağın gerekliliklerini dikkate alarak modern bir dil eğitimi sunmak ve kursiyerlerin sertifikasyon ihtiyaçlarını dürüst ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Dil eğitiminde sorumluluk bilinciyle hareket etmek
  • Değişime açık olmak
  • Çözüm odaklılık
  • Yaşam boyu sürdürülebilirlik bilinci ile hareket etmek
  • Katılımcılara artı değer kazandırmak
  • Daha verimli bir dil eğitimi için eğitim programlarında sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmak
  • Klasik ve geleneksel öğretim yöntemleri yerine bilimsel tabanlı etkili öğrenme tekniklerini kullanmak
BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

deutschmitspring, Türkiye İş Kurumu tarafından 25/10/2022 tarih ve 12630325 sayılı karar uyarınca 1418 nolu belge ile özel istihdam bürosu olarak hizmetlerini sürdürür.

deutschmitspring, “Mısra Basım Yayın Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.” firmasına ait bir markadır. Almanca dil öğretim yayınlarının tedarik, üretim ve satış faaliyetlerini yürüten deutschmitspring aynı zamanda uzun yıllardır sektörde olmanın getirdiği tecrübeye dayanarak Almanca dil eğitimleri de verir. deutschmitspring, telc tarafından lisanslanmış bir Almanca sınav merkezidir. Hem kendi sınav merkezinde hem de Türkiye genelindeki diğer kurumlarda telc sertifikasyon sınavları düzenler.

Bunun yanında online Almanca kursları ve kurumsal Almanca seviye belirleme sınavları düzenlemekte, kurumlara özel Almanca dil eğitimleri, tek kişilik özel kurslar, mesleki Almanca ve telc sınavına hazırlık koçluğu gibi Almanca dil öğretimi üzerine çeşitli alanlarda faaliyet gösterir.

1

KAYIT OLUN

Yapılacak seviye tespit sınavının ardından kendinize en uygun kurs programına kayıt olun.

2

KURSLARA KATILIN

Anadil seviyesinde Almanca bilen ve tüm sertifika-sınav müfredatlarına hakim olan uzman eğitmenlerden derslerinizi alın.

3

SINAVA GİRİN

TELC sınavları arasından hedefinize uygun olan sınav türüne başvurunuzu yaparak dilerseniz sınav merkezimizde sınava girin.

4

SERTİFİKANIZI ALIN

Sınavı başarıyla tamamlayan adaylar sertifika almaya hak kazanır. Katılımcıların sertifika süreçleri bizzat deutschmitspring tarafından takip edilir.