İnsan Kaynakları

Almanca öğrenimi konusunda hem sizlerin ihtiyacına hitap eden hem de profesyonel eğitmenlerimizin en verimli şekilde çalışabileceği programlar, deutschmitspring markamızın bünyesinde sizleri bekliyor!
deutschmitspring insan kaynakları departmanımız, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile müşteri memnuniyetini artırmak için çalışanların verimliliğini de düşünerek çalışmalar sürdürmektedir. Buna uygun olarak bünyemizde bulunan birimlerin ortak çalışmaları, hem memnuniyeti hem de performans seviyesini artırabilmektedir. Kurumumuzun kültürü, yenilikçi ve sürdürülebilir politikalarla birlikte çalışanına değer veren bir vizyon üzerine kurulu. Bu da her geçen gün kendimizi geliştirmemizi sağlıyor. Gelişim odaklı ve profesyonel eğitmenlerle çalışarak Almanca öğretme konusunda potansiyelini sonuna kadar kullanan bir ekip olmayı amaçlıyoruz. Bu sayede farklı amaçlarla Almanca öğrenmek isteyen kişilere ulaşarak sürecin çok daha verimli geçmesini sağlıyoruz.
Bizlerle çalışmak isteyen kişilere her zaman açığız. Bunun için şirketimizde açık olan pozisyonlar için iş başvuru formlarını sizlere sunuyoruz. Bu formların ihtiyacımız olan iş pozisyonlarına göre sürekli güncellenmesini sağlıyor ve insan kaynakları süreçlerini en profesyonel şekilde yürütüyoruz. Sürekli yayında olan Almanca öğretmeni başvuru formumuz da firmamızda çalışmak isteyen Almanca öğretmenleri için her zaman yerimiz olduğunu gösteriyor. Çok fazla kursumuz ve hem yüz yüze hem de online derslerimiz olduğu için alanında uzman Almanca öğretmenlerine ihtiyacımız bulunuyor. Siz de firmamızda Almanca öğretmeni olarak düzenli bir şekilde çalışabilir ve sürekli gelir elde edebilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajını her zaman yaşayabilir ve Almanca öğrenmek isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunarak kendinizi her zaman geliştireceğinizden emin olabilirsiniz.
Yeniliğe ve gelişime her zaman açık olan deutschmitspring olarak biz, çok büyük bir ekibe ve farklı birimlere sahibiz. Farklı alanlarda faaliyetler yürüttüğümüz için çalışan konusunda da geniş bir yelpazemiz var. Özellikle uzun yıllardır yayınevi olarak Almanca kitapları üretiyoruz. Dolayısıyla yayınevi tarafında da profesyonel ekibimiz için açık pozisyonlarımız olabiliyor.
Özel bir ilgi gerektiren telc sınavları için öğrencilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. telc sınavına hazırlık koçluğu hizmeti ile bu sınava yönelik çalışmalar yapıyoruz. Kişiye özel Almanca eğitmenliği ve koçluk hizmetimiz, bu alanda kendine güvenen eğitmenlerimiz tarafından veriliyor. Özel istihdam büromuzda da istihdam danışmanlığı yapıyoruz. Tüm bu alanlarda çalışabilecek alanında uzman kişilerle profesyonel bir şekilde iletişime geçen insan kaynakları departmanımız, iki taraflı avantajları da düşünerek en doğru seçimi yapıyor. Sizler de firmamızda kendinize uygun bir pozisyon bularak bu profesyonel ekibimizde yer alabilirsiniz.