Sadece telefonunuzu ya da tabletinizi kullanarak pratik bir şekilde Almanca PDF kitaplarına ya da uygulamalarına ulaşabilir, istediğiniz ürüne anında erişebilirsiniz.
Yeni nesil teknolojileri dil eğitimine entegre eden deutschmitspring, Almancayı daha rahat bir şekilde öğrenebileceğiniz birçok farklı dijital ürün sunar. 20 yıldır sahip olduğu tecrübe birikimi sayesinde dil öğrenimini kolaylaştırır. Dijital ürünler, okullarda Almanca eğitimi gören öğrencilerden, dili öğrenmek isteyen kullanıcılara kadar herkese hitap eder. A1 ya da C1 fark etmeksizin her seviye için ayrı bir dokümanı deutschmitspring farkıyla akıllı cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Dokümanlar, hem iOS hem de Android işletim sistemiyle uyumlu olduğu için herkes rahatlıkla indirebilir. Satın almak istediğiniz ürüne tıkladığınızda cihazınızın modeline göre App Store ya da Google Play Store’a yönlendirilirsiniz. Dosyaları .exe formatında indirdikten sonra rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı İstanbul’daki tek aktif sınav merkezi olan deutschmitspring’te eğitim görüyorsanız online kurstaki kitapların bazılarına da buradan erişebilirsiniz. Konuşma grupları, genel Almanca eğitimleri, sınavlara hazırlık için özel dersler ya da şirketler için kurumsal eğitimler sunan deutschmitspring’in online kurslarında da kullanılan kaynaklara tek bir dokunuşla hemen sahip olabilirsiniz.
Anasayfa / Almanca Yayınlar / Almanca Dijital Ürünler
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Almanca Dijital Ürünlerin İçeriği

Almanca eğitimi söz konusu olduğunda sahip olduğu deneyimle dikkatleri üzerinde toplayan deutschmitspring, sunduğu online dokümanlarla dil öğrenimini pratikleştirir. Almanca dijital ürünlerin ne olduğunu merak ediyorsanız hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

  • Almanca PDF kitap çeşitlerini incelediğinizde hikaye kitaplarından sözlüklere, dilbilgisi kaynaklarından pratik yapabileceğiniz dokümanlara kadar birçok farklı seçenekle karşılaşabilirsiniz. Sadece akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz ürünlerle dil eğitiminizi farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz.
  • Almanca akıllı tahta uygulamalarına da dijital ürünler sayesinde anında erişebilirsiniz. Uygulamalarla tahta üzerinden eğitiminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Sahip olduğu deneyimle dil eğitimini pratikleştiren deutschmitspring sayesinde sadece akıllı cihazlarınızı kullanarak istediğiniz dokümana erişebilir, her yerde Almancanızı ilerletmek için çalışmalar yapabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Almanca Dijital Ürünler

Almanca uygulama üzerinden indirebileceğiniz ya da görüntüleyebileceğiniz kitaplarla herhangi bir yerde dil pratiği yapabilirsiniz. Hareket halindeyken kitap okumaktan hoşlanıyorsanız ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kaynaklara sadece telefonunuzdan erişebilirsiniz.
  • Sadece telefonunuzu kullanarak otobüs gibi toplu taşımalarda Almanca pratiği yapabilirsiniz. Hareket halindeyken kitap okumaktan hoşlanıyorsanız dijital ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  • Gün içinde çalışmak için çok vaktiniz yoksa dijital ürünlerle ihtiyacınız olan zamanı yaratabilirsiniz. Herhangi bir yerde dilediğiniz zaman akıllı cihazlarınızı kullanarak vaktinizi faydalı bir biçimde değerlendirebilirsiniz.
  • Hikaye okurken bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaşırsanız Almanca dijital ürünler içinde bulunan sözlük sayesinde anında sözcüğün anlamını öğrenebilirsiniz. Saniyeler içinde birçok kelimenin bulunduğu sözlük üzerinden aradığınızı anında bulabilirsiniz.
  • PDF halinde indirilen dosyalarda metin boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece dokümanları istediğiniz gibi büyütüp küçültebilir, rahat olduğunuz şekilde okuyabilirsiniz.
  • Almanca dijital ürünler ile raf alanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz. Basılı kitaplar için kütüphanenizde yeterli alan yoksa Almanca PDF kitaplarıyla herhangi bir problem yaşamadan kaynakları depolayabilirsiniz.
  • Almanca uygulama ve PDF kitaplar, kullanıcılarına konfor sunmasıyla da öne çıkar. Koltukta uzanırken ya da dışarıda arkadaşınızı beklerken pratik bir şekilde kaynaklara ulaşmanıza imkan tanır. Böylece istediğiniz zaman dilediğiniz kaynağa ulaşmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
Dijital teknolojileri dil eğitimi ile bir araya getirirken kullanıcılarına birçok avantaj sunan deutschmitspring ile ihtiyacınız olan bütün kaynaklara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe sayesinde kaynakları dil eğitimini hızlandıracak şekilde hazırlayan deutschmitspring, birçok kişinin Almanca temelini sağlamlaştırır. Ayrıca hangi seviyede olursanız olun Almanca dijital ürünler arasından istediğiniz türdeki kitaba ulaşabilir, eğitiminizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.