Siz de deutschmitspring online Almanca kursları ile hedeflerinize emin adımlarla ilerleyin, dil bariyerini aşarak kariyer basamaklarını tırmanın.
Alanında yetkin kadrosuyla öne çıkan deutschmitspring, online Almanca kursu sayesinde dili öğrenmek ve kendisini geliştirmek isteyenlere birçok farklı avantaj sunar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı İstanbul’daki tek aktif sınav merkezi olan kurum, sahip olduğu tecrübe birikimi sayesinde Almanca öğrenmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kaynakları sağlar. deutschmitspring, 20 yıldır Almanca yayıncılık sektöründe olması sayesinde kazandığı güçle öğrencilerinin istediği seviyeye ulaşmasını kolaylaştırır. telc sınav merkezi olduğu için uluslararası kurumlar tarafından da geçerliliğe sahip olan deutschmitspring, öğretmen kadrosuyla öğrencilerinin beklentilerine yanıt vermeyi başarır. İstihdamı İşkur tarafından onaylanan ve ana dili Almanca olan öğretmenleri sayesinde dili doğru bir şekilde öğrenmenize imkan tanır. Eğitmen kadrosu, uzun yıllardır sektörde aktif olarak çalıştığı için telc sınavına iyi bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı olur. Ayrıca eğitmenlerin ana dili Almanca olduğu için kelimelerin telaffuzlarını da doğru şekilde öğrenebilir, dili tam anlamıyla özümseyebilirsiniz. Kendiniz için en iyi Almanca kursu arayışına girdiyseniz, yıllara uzanan tecrübesi ve alanında deneyimli öğretmenleriyle öne çıkan deutschmitspring’i tercih edebilirsiniz. Ön kayıt formunu doldurarak dil eğitiminiz için ilk adımı atabilir, telc sınavlarını geçmek için kurslardan yararlanabilirsiniz.
Anasayfa / Online Almanca Kursu

Gösterilen sonuç sayısı: 10

A1 Standard Sprachkurse

Günümüz şartlarında yabancı dil öğrenmek, iş bulmak ve farklı ülkelerde yaşamak için önemli avantaj sağlar. Bu nedenle Almanya’da çalışmak ve yaşamak isteyen kişiler Almanca öğrenmek için kaliteli ve verimli bir eğitim hizmeti veren kurs arayışına girerler.

A2 Standard Sprachkurse

deutschmitspring, Almanca A2 kursu almak isteyenler için birçok avantaj sunar. Anadili Almanca olan öğretmenlerimizin anlatımlarıyla, Almanca dilinin ayrıntılarını daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Almanca Özel Dersler

Dünyanın en popüler dillerinden biri olan Almanca, gerek mesleki gerekse de kişisel gelişiminize destek olur. Almanca öğrenmek isteyen her birey için uygun ve çeşitli seçenekler sunan Uzaktan Eğitim ve Kurs merkezi olan deutschmitspring, etkin bir şekilde Almanca öğrenmenize ve sertifika almanıza yardımcı olur.

B1 Standard Sprachkurse

telc sınav merkezi olan deutschmitspring, Almanca B1 düzeyindeki eğitimle birçok kişiye destek verir. 20 yıllık deneyimiyle Almancayı rahat ve detaylı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur.

B2 Standard Sprachkurse

Almanca B2 kursu ile dil bilginizi orta üstü olarak nitelendirilen bir seviyeye çıkarabilir, uluslararası geçerliliği olan tevl vb. sınavlara katılarak uluslarası dil sertifikanızı alabilirsiniz.

B2-C1 Standard Sprachkurse für FSP

Yüksek seviyede Almanca yetkinliğinin test edildiği B2-C1 Standard Sprachkurse für FSP, Almanya’da çalışmak isteyen kişilerin geçmesi gereken önemli bir sınavdır.

C1 Hochschule

Eğitim dili Almanca olan bir üniversitede eğitim almak ve yurt dışının sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız C1 Hochschule kursu bu konuda size yardımcı olabilir.

C1 Standart Sprachkurse

20 yıllık tecrübesi sayesinde Almanca eğitiminin inceliklerine hakim olan deutschmitspring, verdiği kurslarla birçok kişinin yetkinlik kazanmasına yardımcı olur.

C2 Standart Sprachkurse

Yetkinliği uluslararası kuruluşlar tarafından kabul edilen deutschmitspring, Almanca C2 kursu ile istediğiniz seviyeye ulaşmanızı kolaylaştırır. Ana dili Almanca olan ve alanında tecrübeli öğretmenleriyle yoğun bir kurs sunan kurum, Telc sınavlarını geçmeniz için ihtiyacınız olan bütün her şeyi sizlere sağlar.

Özel telc Hazırlık Koçluğu

Özel olarak sizin için hazırlanan telc koçluğu programı sayesinde istediğiniz seviyeye kolay bir şekilde gelebilir, alanında uzman eğitmenlerin bilgilerinden faydalanabilirsiniz. telc sınavı koçluğu genel olarak sınava yönelik, alıştırma ağırlıklı olan bir eğitimdir. deutschmitspring, ihtiyacınız olan pratik eğitimini almanızı sağlar. Uluslararası alanda geçerliliğe sahip olan telc sınavını geçmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri kurs süresince alıştırmalar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. 20 yıldır Almanca yayıncılık sektöründe olmasından dolayı ihtiyaç duyabileceğiniz kaynaklara ulaşımınızı kolaylaştıran kurum, yaş ya da seviye fark etmeksizin herkesin gereksinimlerini karşılayabileceği bir programa sahiptir.

Online Almanca Kursu Aşamaları

deutschmitspring bünyesinde Almanca kursu almadan önce bazı aşamalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Aşamalar genel olarak şu şekildedir:

 • Hangi seviyede sınava girmek istediğinize karar verdikten sonra ön kayıt formunu doldurarak ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz.
 • Başlangıç aşaması olan A1 seviyesi haricindeki bütün seviyeler için sınava girmeniz gerekir. Örneğin, B1 seviyesine kaydolmak istiyorsanız A2 seviyesinde olmalısınız.
 • Seviye tespit sınavı, alacağınız kurstan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. deutschmitspring’in sunduğu avantajlardan yararlanmak ve derslerde işlenen konuları iyi bir şekilde anlamak için her seviye özelinde belirli bir Almanca birikimine sahip olmanız gerekir.
 • Sizin için doğru seviye tespit edildikten sonra bireysel ya da grup derslerinden birini alabilir, kendiniz için en uygun telc sınavına girmeye hak kazanabilirsiniz.
Kurslar online bir şekilde yapılmasına rağmen telc sınavları deutschmitspring’te yüz yüze gerçekleştirilir. Kursu tamamladıktan sonra uluslararası kurumlar tarafından yetkinliği tescillenen deutschmitspring bünyesinde sınava girebilir, bulunduğunuz seviyeyi belgeyle kanıtlatabilirsiniz.

Online Almanca Kursları Avantajları

deutschmitspring bünyesinde gerçekleştirilen Almanca kursları birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Kursların avantajlarıyla ilgili detayları öğrenmek için bu bilgilere göz atabilirsiniz:
 • Kursların en önemli avantajı, ders veren öğretmenlerin ana dilinin Almanca olmasıdır. Bununla beraber öğretmenlerin hepsi uzun yıllardır Almanca eğitmenliği yaptığı için de sınavlara doğru bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı olur. Deneyim sahibi öğretmenler sayesinde zor gibi görünen konuları rahatlıkla öğrenebilir, kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
 • Her seviye özelinde birçok farklı grup bulunur. Gruplar da genellikle aynı yaş seviyesinde olan öğrencilerden oluşur. Bu sayede öğrencilerle daha rahat bir şekilde ortak bir dilde anlaşılabilir.
 • Dersler genellikle akşam saatlerinde gerçekleştirildiği için işe gidenler ya da okula gidenler rahatlıkla katılım sağlayabilir. Ayrıca online dersler sayesinde herhangi bir yerde derse katılabilir, ev konforunda Almanca öğrenmeye başlayabilirsiniz.
 • Bütün dersler Google Meets üzerinden gerçekleştirilir. Ayrıca derse katılım sağlayamasanız bile içerik videoları en geç 24 saat içinde Google Drive’a yüklenir. Böylece ders kaçırsanız bile eğitiminizi aksatmadan devam edebilirsiniz. Önemli bir işiniz olduğunda dersi kayıtlardan takip ederek konu eksikliğinizi kolaylıkla kapatabilirsiniz. Bununla beraber bütün dersler Google Meets üzerinden gerçekleştirildiğinden derslere katılımda herhangi bir problem yaşamamak için aktif bir gmail hesabına sahip olmanız gerekir.
 • deutschmitspring’te yaş grubu ya da Almanca seviyesi fark etmeksizin herkes için uygun bir kurs bulunur.
Ön kayıt formunu doldurarak online Almanca kursunun sunduğu avantajlardan faydalanabilir, dijital olarak kurs kayıtlarını kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Herkes için Uygun Online Almanca Kurs Seçenekleri

deutschmitspring’te birçok farklı Almanca kursu bulunur. Sizin için hangisinin daha uygun olduğunu belirledikten sonra ön kayıt formunu doldurarak hızlı bir şekilde kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Kurum bünyesindeki kurslar genel olarak standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere kendi içinde iki farklı kategoriye ayrılır.
 • Yoğunlaştırılmış kurslar, standart olanlarla kıyaslandığında daha kısa bir sürede tamamlanır. Aynı konuları hızlandırılmış bir şekilde yoğun bir program aracılığıyla öğrenebilir, kısa sürede Almanca seviyenizi ilerletebilirsiniz.
 • Standart kurslar, dil eğitimini daha geniş bir zaman aralığında tamamlamak isteyenlere hitap eder. Genellikle 3 ile 4 ay arasında tamamlanan kurslarla Almancayı dilediğiniz gibi öğrenebilirsiniz.
 • Standart ve yoğunlaştırılmış kurslar grup şeklinde gerçekleştirilirken deutschmitspring bünyesinde bu iki seçenekten farklı bir seçenek de yer alır. Koçluk sistemine sahip olan kurum, bireysel olarak ders almak isteyenler için de oldukça avantajlıdır.
 • Koçluk sisteminde öğretmenlerden birebir ders alabilir, size özel olarak düzenlenen programlarla dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
 • deutschmitspring, kurs ve sınav merkezi olmasının yanı sıra 20 yıldır Almanca yayın sektöründe bulunduğu için de ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kaynaklara ulaşmanıza olanak tanır. Hikaye kitaplarından sözlüklere, ders kitaplarından çalışma kitaplarına kadar dil eğitiminizi tamamlamada size destek olacak kaynaklara kurum sayesinde anında erişebilirsiniz.
Almanca kurs fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olana ulaşabilir, ön kayıt formunu doldurarak vakit kaybetmeden dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

Online Almanca Kursları Seviyeleri

Almanca kursları birçok farklı seviyede eğitim verir. Seviyeler genel olarak şu şekildedir:
 • A1 Standard Sprachkurse, başlangıç seviyesidir. Almanca hakkında hiç bilginiz yoksa bu seviyeden başlayarak dilin temel kavramlarını öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca A1 seviyesine herhangi bir seviye tespit sınavına girmeden hemen başlayabilirsiniz.
 • A2 Standard Sprachkurse, başlangıç üstü olarak da nitelendirilir. A2 Almanca seviyesinde basit cümleleri kurmayı ve günlük konuşmaları yapmayı öğrenirsiniz.
 • B1 Standard Sprachkurse ise orta üstü seviyedir. Bu seviyede kişisel ihtiyaçlarınız için gereken konuşmaları rahatlıkla yapabilirsiniz. Anlatmak istediklerinizi nasıl formüle edebileceğiniz hakkında bilgi edinerek düşüncelerinizi Almanca ifade edebilirsiniz.
 • B2 Standard Sprachkurse ileri seviyedir. Profesyonel olarak sunum yapabilir, kendinizi ifade etmede akıcı ve çok yönlü hale gelebilirsiniz. Akıcı bir şekilde Almanca konuşabilir ve yazabilirsiniz.
 • C1 Standart Sprachkurse ve C2 Standart Sprachkurse profesyonel düzeyde dile tam olarak hakim olmanızı sağlar. Tüm dilsel yapıları anlayabilir, kelime dağarcığınızı güçlendirebilirsiniz.
Kendinizi hangi noktada görmek istediğinize karar verdikten sonra kursları alabilir, istediğiniz seviyeye gelmek için deutschmitspring’in tecrübelerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Özel Alanlarda Almanca Online Kursları

Seviye kurslarının yanı sıra özel alanlarda da bazı programlar bulunur. Bunlar:
 • C1 Hochschule çok ileri düzeyde bir telc sınavıdır. Almanca eğitim veren bir üniversitede okumak ya da akademik olarak kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız C1 Hochschule sınavını geçmeniz gerekir. Grup ya da bireysel dersler yardımıyla yurt dışındaki eğitiminizi tamamlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bilgilere ulaşabilir, alanında deneyimli öğretmenlerin nokta atışı bilgilerinden yararlanabilirsiniz.
 • B2-C1 Standard Sprachkurse für FSP de alanınızda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz bir sınavdır. Medizin Fachsprachprüfung, hem B2 hem de C1 seviyelerinde bazı yetkinliklere sahip olmanızı bekler. Bir hastanenin günlük işlerine kolay bir şekilde adapte olup olamayacağınızın ölçüldüğü sınavda teknik dil ve işe özgü beceriler öne çıkar.
 • Doktor ya da hemşirelerin yanı sıra kurs bünyesinde farklı meslek gruplarına özel olarak da çeşitli eğitimler verilir. Mühendisler, avukatlar ve öğretmenler, alanlarında ilerlemek için Almanca online kurslarına katılabilir.
Gelecek hedeflerinize karar verdikten ve seviyenizi belirledikten sonra ön kayıt formunu doldurarak Almancanızı ilerletmek için önemli bir adım atabilir, kurs sonrası uluslararası geçerliliği olan telc sınavlarına katılarak hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.