20 yıllık Almanca yayın sektör tecrübesine sahip olan kurum, uluslararası düzeyde sunduğu hizmetlerle öne çıkar. Almanya’da çalışmak isteyen tıp doktorları, telc Almanca B2C1 Medizin FachSprachPrüfung sınavına girerek yetkinliklerini kanıtlayan belgeyi alabilir. Almanca online sınav hazırlığını dilerseniz Deutschmitspring’in online kursları ya da size özel FSP Koçluğu ile yapabilirsiniz. Doktorların yanı sıra hemşireler, mühendisler, öğrenciler, avukatlar ve öğretmenler için de programlara sahip olan kurum, Avrupa Dil Sertifikaları almak isteyen herkesin başvurabileceği seçenekler sunar. Beruf, Pflege, Schule ya da Hochschule sınavları arasından sizin için uygun olana girebilir, dil bilginizi kanıtlayarak sertifikanızı alabilirsiniz. Kurum, telc tarafından lisanslıdır ve Avrupa standartlarındadır. deutschmitspring ayrıca online Almanca sınavı için ihtiyaç duyulan bütün bilgileri kursiyerlerine sunar. Almanca online sınav hazırlığını Deutschmitspring’in online kursları ya da sınav yaklaştığında FSP koçluğu alarak yapabilir, dil bilginizi ilerletmeye başlayabilirsiniz. Bununla beraber hazırlık aşaması online olsa da sınavlara kurs merkezinde girildiğini bilmeniz gerekir. Ayrıca sınava da kurs merkezinde girebilirsiniz. Ana dili Almanca olan eğitmenlerden ders aldıktan sonra Almanca online sınavlardan iyi sonuçlar alabilir, seviyenizi uluslararası kurumlar tarafından da kabul edilen telc ile belgeleyebilirsiniz.
Anasayfa / Almanca Yayınlar / Almanca Online Sınavlar
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Almanca Online Sınav İçerikleri

Almanca sınavı farklı içeriklere sahiptir. Almanca online sınav içerikleri ise şu detaylarla açıklanabilir:
  • Sertifikalı bir şekilde kurs bünyesinde yapılan sınavlarda farklı seviyelerde dinleme, okuma ve yazılı sınav gibi çeşitli kategoriler bulunur. Almancada hangi seviyede olduğunu kanıtlamak ve online sınavlar sonucunda sertifika almak istiyorsanız kategorileri inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.
  • Sınavlar genel olarak yazılı ve sözlü olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Yazılı sınavlarda dinleme, okuma ve yazma bölümleri bulunurken sözlü bölümlerde Almanca konuşma yeteneğiniz ölçülür.
  • Deutschmitspring’te yayınlanan takvimi inceleyerek girmek istediğiniz sınavın tarihini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. telc Deutsch C1 Hochschule ya da Telc Deutsch A2 Schule gibi farklı amaçlar için farklı seviye tespit sınavları bulunur. Örneğin, Telc Deutsch C1 Hochschule sınavı, Almanya’da üniversite okumak isteyen kişiler içindir. C1 seviyesinin test edildiği sınav, aynı zamanda akademisyen olmak isteyenlerin de katılabileceği bir sınavdır. Telc Deutsch A2 Schule ise 12-16 yaş arasında olan öğrenciler için yapılan genel bir sınavdır. İkinci yabancı dil olarak 300 ile 400 saat arasında Almanca dersi gören öğrenciler bu sınava girebilir.
Farklı yaş grupları ve farklı eğitim seviyeleri için özel olarak hazırlanan sınavlarla Almanca bilginizi tescilleyebilirsiniz. Almanca online sınav çeşitlerini inceleyerek mesleki alanınız özelinde yapılan testlere girebilir, Almanya’da çalışmak için ihtiyaç duyabileceğiniz belgelerden birine kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Almanca Online Sınav Sertifikalarının Avantajları

Deutschmitspring’te yapılan Almanca online sınavlarını geçtiğinizde dil seviyenizi kanıtlayan bir sertifika verilir. Bu sertifika, Almanya’da da geçerli olduğu için önünüze birçok farklı fırsat sunabilir. Almanya’da okumak ya da çalışmak isteyen kişiler telc sınavlarından başarılı sonuçlar alarak bu isteklerini hayata geçirebilir. İş ve kariyer için teknik dil sertifikası görevi de gören sınav, dile hakimiyetinizi uluslararası kabul gören bir şekilde tescillemenizi mümkün kılar. Her sınav farklı sürelere ve soru adetlerine sahip olsa da genel olarak başvurulan alan için yetkinliğinizi kanıtlamanıza yardımcı olur. Öğrencilerden akademisyenlere ve yurt dışında çalışmak isteyenlere kadar herkesin kendisini kanıtlama imkanı bulduğu Almanca online sınavlar, sunduğu avantajlarla birçok farklı meslek grubunun ilgisini çeker. Gerekli kurumlardan onaylı ve 20 yıllık tecrübesiyle gücünü kanıtlayan Deutschmitspring ile istediğiniz seviye sınavına girerek sonucunuzu öğrenebilirsiniz.