Sahip olduğu 20 yıllık tecrübesi sayesinde dil eğitimini başka bir seviyeye taşıyan deutschmitspring, Almanca ders kitabı konusunda sınırları zorluyor.

Dilbilgisinden kelime haznesi geliştirmeye yardımcı olan kitaplara kadar farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, Almanca öğreniminizi pratik hale getirebilirsiniz. Her seviyedeki kullanıcıya özel olarak kaleme alınan Almanca ders kitapları ile dilin zorluklarını kademe kademe aşabilirsiniz. Deutschmitspring, İstanbul’da aktif olarak hizmet veren telc sınav merkezidir. Telc sınav merkezi olmasıyla uluslararası standartları karşıladığı tescillenen kurum sayesinde Almancayı geliştirebileceğiniz kaynaklara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Okullarda okutulan ders kitaplarını yayınlayan kurum, Almanca eğitimi gören öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan kitaplar içerir. Bununla beraber Almanca öğrenmek ya da Almanca bilgisini test etmek isteyen kişiler için de birçok farklı kitabı bulunur. Almanca ders kitabı çeşitlerini inceleyerek istediğiniz kalitedeki kaynaklara kolaylıkla ulaşabilir, deutschmitspring’in gücünden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Anasayfa / Almanca Yayınlar / Almanca Ders Kitapları

54 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Auf jeden Fall! Deutsch A1.1 Kurs und Arbeitsbuch

750,00 TL
Auf jeden Fall! yurtiçi ve yurtdışındaki yetişkinler için yeni genel dil ders kitabıdır. Almanca öğrenmeye alışkın olan motive olmuş öğrenciler, hızlı bir şekilde sağlam bir dil bilgisi edinebilirler. A1.1 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ilkidir ve A1.2 ile birlikte A1 seviyesine götürür. Ders kitabı ve çalışma kitabı Start Deutsch A1/telc Deutsch A1 sınavı için ideal bir hazırlıktır.

Auf jeden Fall! Deutsch A1.2

750,00 TL
Auf jeden Fall! yurtiçi ve yurtdışındaki yetişkinler için yeni genel dil ders kitabıdır. Almanca öğrenmeye alışkın olan motive olmuş öğrenciler, hızlı bir şekilde sağlam bir dil bilgisi edinebilirler. A1.2 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ikincisidir ve A1.1 ile birlikte A1 seviyesine götürür. Ders kitabı ve çalışma kitabı Start Deutsch A1/telc Deutsch A1 sınavı için ideal bir hazırlıktır.

Auf jeden Fall! Deutsch A2.1 Kurs- und Arbeitsbuch

800,00 TL
Auf jeden Fall! yurtiçi ve yurtdışındaki yetişkinler için yeni genel dil ders kitabıdır. Almanca öğrenmeye alışkın olan motive olmuş öğrenciler, hızlı bir şekilde sağlam bir dil bilgisi edinebilirler. A2.1 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden üçüncüsüdür ve A2.2 ile birlikte A2 seviyesine götürür. Ders kitabı ve çalışma kitabı Start Deutsch A2/telc Deutsch A2 sınavı için ideal bir hazırlıktır.

DEUTSCH MIT SPRING A1.1 Kursbuch mit vielen Übungen

770,00 TL
A1.1 seviyesinde Almanca dersi için kapsamlı bir kaynak. MEB programına uygun, okuma kitabı ve ünite testleri ile birlikte.

DEUTSCH MIT SPRING A1.2 Kursbuch mit vielen Übungen

770,00 TL
A1.2 seviyesinde Almanca dersi için kapsamlı bir kaynak. MEB programına uygun, okuma kitabı ve ünite testleri ile birlikte.

DEUTSCH MIT SPRING A2.1 Kursbuch mit vielen Übungen

770,00 TL
A2.1 seviyesinde Almanca dersi için kapsamlı bir kaynak. MEB programına uygun, okuma kitabı ve ünite testleri ile birlikte.

DEUTSCH MIT SPRING A2.2 Kursbuch mit vielen Übungen

770,00 TL
A2.2 seviyesinde Almanca dersi için kapsamlı bir kaynak. MEB programına uygun, okuma kitabı ve ünite testleri ile birlikte.

Einfach besser! 400 Deutsch für Berufssprachkurse B2

1.250,00 TL
Einfach besser! 400, 400 derslik materyaliyle iş odaklı Almanca dersleri için ideal bir B2 ders kitabıdır. Geniş bir mesleki yelpazeyi ve mesleki eğitimdeki tüm önemli iletişim alanlarını kapsar. Ders kitabı ayrıca işyeri için B2 Almanca sınavı için ideal sınav hazırlığı içerir.

Einfach besser! 500 Deutsch für Berufssprachkurse B2 Kurs und Arbeitsbuch

1.300,00 TL
Einfach besser! 500, en az 500 ders için materyal içeren, mesleki odaklı Almanca dersleri için denenmiş ve test edilmiş B2 ders kitabıdır. Geniş bir mesleki yelpazeyi ve mesleki eğitimdeki tüm önemli iletişim alanlarını kapsar. Ders kitabı artık B2 işyeri Almanca sınavı için ideal sınav hazırlığını da içeriyor.

Einfach besser! Deutsch für Berufssprachkurse B1 Kurs und Arbeitsbuch

1.250,00 TL
Einfach besser! B1, BAMF'ın uzmanlaşmış B1 kursunda kullanılmak üzere tamamen yeni geliştirilmiş bir ders kitabıdır. Kitap, 400 ders ünitesi için öğrenme materyali ve mesleki amaçlı B1 Almanca sınavı için hedefe yönelik hazırlık sunar.

Einfach gut Alpha!

750,00 TL
Schreibtraining. Deutsch für den Beruf B2, işyerinde yazılı iletişim becerilerini geliştirmek isteyen CEFR B2 yeterlik düzeyindeki öğrenciler için zengin ek materyaller sunmaktadır.

Einfach gut! Deutsch für die Integration A1.1 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Deutsch für die Integration, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere denenmiş ve test edilmiş bir ders kitabıdır. Hem öğretmeyi hem de öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve Göçmenler için Almanca Testi (DTZ) için optimum hazırlık sağlar. A1.1 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ilkidir ve A1.2 ile birlikte A1 seviyesine götürür.

Einfach gut! Deutsch für die Integration A1.2 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Deutsch für die Integration, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere denenmiş ve test edilmiş bir ders kitabıdır. Hem öğretmeyi hem de öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve Göçmenler için Almanca Testi (DTZ) için optimum hazırlık sağlar. A1.2 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ikincisidir ve A1.1 ile birlikte A1 seviyesine götürür.

Einfach gut! Deutsch für die Integration A2.1 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Deutsch für die Integration, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere denenmiş ve test edilmiş bir ders kitabıdır. Hem öğretmeyi hem de öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve Göçmenler için Almanca Testi (DTZ) için optimum hazırlık sağlar. A2.1 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden üçüncüsüdür ve A2.2 ile birlikte A2 seviyesine götürür.

Einfach gut! Deutsch für die Integration A2.2 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Deutsch für die Integration, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere denenmiş ve test edilmiş bir ders kitabıdır. Hem öğretmeyi hem de öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve Göçmenler için Almanca Testi (DTZ) için optimum hazırlık sağlar. A2.2 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden dördüncüsüdür ve A2.1 ile birlikte A2 seviyesine götürür.

Einfach gut! Deutsch für die Integration B1.1 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Deutsch für die Integration, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere yeni geliştirilmiş bir ders kitabıdır. Einfach gut! hem öğrenciler hem de öğretmenler için öğrenme ve öğretme deneyimini kolay ve eğlenceli hale getirirken, öğrencileri Göçmenler için Almanca Testini (Deutsch-Test für Zuwanderer) geçmeye tam olarak hazırlamayı amaçlamaktadır. Einfach gut! B1.1, üç seviyeli bir ders kitabı serisini kapsayan altı kaynağın beşincisidir. B1.1 ve B1.2 ders kitaplarını tamamlayan öğrenciler B1 seviyesine ulaşmış olacaklardır.

Einfach gut! Deutsch für die Integration B1.2 Coursebook with integrated workbook

700,00 TL
Einfach gut! Entegrasyon için Almanca, entegrasyon kurslarında kullanılmak üzere denenmiş ve test edilmiş bir ders kitabıdır. Hem öğretmeyi hem de öğrenmeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır ve Göçmenler için Almanca Testi (DTZ) için optimum hazırlık sağlar. B1.2 cildi, üç seviyeli ders kitabının altıncı ve son cildidir ve B1.1 ile birlikte B1 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache A1.1 Kurs und Arbeitsbuch

700,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. Cilt A1.1, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ilkidir ve A1.2 ile birlikte A1 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache A1.2 Kurs und Arbeitsbuch

700,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. Cilt A1.2, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden ikincisidir ve A1.1 ile birlikte A1 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache A2.1 Kurs und Arbeitsbuch

800,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. A2.1 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden üçüncüsüdür ve A2.2 ile birlikte A2 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache A2.2 Kurs und Arbeitsbuch

800,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. A2.2 cildi, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden dördüncüsüdür ve A2.1 ile birlikte A2 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache B1.1 Kurs und Arbeitsbuch

900,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. Cilt B1.1, üç seviyeli ders kitabının altı bölümünden beşincisidir ve B1.2 ile birlikte B1 seviyesine götürür.

Einfach gut! International Deutsch als Fremdsprache B1.2 Kurs und Arbeitsbuch

900,00 TL
Einfach gut! International dünya çapında Almanca kurslarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş Einfach gut! ders kitabını temel alır ve öğrencileri Almanca konuşulan bir ülkedeki yaşamlarına dilsel olarak hazırlar. Cilt B1.2, üç seviyeli ders kitabının altıncı ve son bölümüdür ve B1.1 ile birlikte B1 seviyesine götürür.

Einfach los! Deutsch für Asylbewerber A1 Kurs und Arbeitsbuch

700,00 TL
Ders kitabı Einfach los! A1 ders kitabı sığınmacılar ve mülteciler için özel olarak tasarlanmıştır ve Almanya'ya sosyal ve profesyonel olarak entegre olmalarına yardımcı olur. Kitap, giriş ve temel kurslarda kullanılabilir ve özellikle daha önce bilgisi olmayan öğrenciler için uygundur. Einfach los! dokuz derste Almanya'da günlük dil kullanımı için tüm önemli konuları kapsamaktadır. Materyal 300'den fazla ders ünitesi için yeterlidir ve bir A1 kursu için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Dil Eğitimini Güçlendiren Almanca Ders Kitapları

Gücü ve kalitesiyle öne çıkan deutschmitspring, sunduğu Almanca kitapları ile yeni bir dil öğrenmek ya da kendini geliştirmek isteyenler için eşsiz bir kaynak haline gelir. Almanca ders kitapları genel olarak şu şekildedir:
  • Ürünlere göz attığınızda gramatik bilgilerin yer aldığı Almanca kitapları olduğunu görebilirsiniz. Zor ya da anlaşılması zor gibi gelen bilgileri herkes tarafından anlaşılabilir hale getiren kitaplar, dilin ayrıntılarına hakim olmak isteyenlere hitap eder.
  • Başlangıç seviyesindeki Almanca ders kitapları, ağırlıklı olarak gençlere yönelik olacak şekilde tasarlanan kitaplar, öğrencilerin dilin bariyerlerini rahat bir şekilde aşmalarına yardımcı olur. İkinci bir yabancı dil olarak Almanca için geliştirilir. Her konunun sonunda geliştirilmiş alıştırmalar, proje fikirleri ve öz değerlendirme tablosu sunarak yapılan konunun pekiştirilmesine imkan tanır.
  • Pratiğe dayalı bir ilerleyişe sahip olan Almanca ders kitabı çeşitleri, dile daha fazla hakim olunmasını mümkün kılar. Bazı ders kitaplarında deyimler ve gramer için ayrı bölümler yer alır. Gramer, dilin kurallarını öğrenmenize yardımcı olurken deyimler günlük kullanımlarda karşınıza çıkabilecek kalıplar konusunda sizi bilgilendirir.
  • Konunun ardından alıştırmalar sunduğu için Almanca ders kitabı çeşitleri ile kendinizi geliştirmeniz kolaylaşır. Ayrıca öğretmenler için kılavuz ve çözüm anahtarı da içeren ürünler, okullarda sıklıkla tercih edilir.
  • Öğretmenlerle öğrencilerin aynı zeminde buluşmasını sağlayacak bir müfredata sahip olan Almanca ders kitapları, dil eğitimini pratik ve eğlenceli hale getirir. Görsel eğitimi duyuşsal öğrenme biçimiyle bir araya getiren kitaplar, böylece Almanca kelimelerin daha iyi bir şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.
  • Ders kitaplarının bazı bölümlerinde QR kodlar yer alır. QR kodlarla kelimelerin telaffuzlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca metinlerin sesli bir şekilde okunmasını sağlayan kodlar sayesinde okuduğunuz yazının nasıl telaffuz edildiğini de öğrenebilirsiniz.
Uzun yıllardır Almanca özelinde kaynaklar sunmasıyla dikkat çeken deutschmitspring, özenli bir şekilde hazırlanan Almanca ders kitapları ile birçok öğretmen ve öğrencinin vazgeçilmez kaynakları olmayı başarır. Dil sınırlarını aşarken eğlenmenizi de sağlayan kitaplarla Almancayı daha kolay bir şekilde öğrenebilir, farklı bir dile karşı hakimiyet kazanabilirsiniz.

Ders Kitaplarını Destekleyen Almanca Çalışma Kitapları

Ders kitaplarının yanı sıra deutschmitspring öğrenilen konuların daha iyi bir şekilde pekişmesini sağlamak için çalışma kitapları da içerir. Almanca çalışma kitabı çeşitleri, genel olarak ders kitaplarında yapılan konuların özeti mahiyetindedir. İçerisinde boşluk doldurma ya da bulmaca gibi çeşitli alıştırmalar sunar. Böylece öğrenilen konunun daha iyi bir şekilde kavranmasına yardımcı olur. Kitaplarla birlikte kullanıldığında dil pratiği elde etmenizi sağlar. Çalışma kitapları, öngörülen müfredat için bir rehber görevi görür. Öğrencilerin bilgilerini ölçmesine yardımcı olur. Böylece eksikliklerin kolaylıkla tamamlanmasını ve giderilmesini mümkün kılar. deutschmitspring kalitesiyle Almanca ders ve çalışma kitaplarına kısa sürede sahip olabilir, dil eğitiminizi her açıdan iyileştirmeye başlayabilirsiniz.