20 yıllık tecrübesiyle dil eğitimini üst seviyelere taşıyan deutschmitspring ile Almanca sınavlara hazırlık kursu ve süreçlerini tamamlamak artık çok kolay.
Goethe, TestDaf ya da telc gibi uluslararası kuruluşlar tarafından kabul gören sınavlara hazırlanmak istiyorsanız kurumun özel kurslarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal ya da bireysel kullanıcılar için farklı seviyelerde kurslar bulunur.
A1’den C2’ye kadar dilediğiniz seviyede eğitime başlayabilir, tecrübeli ve alanında yetkin olan kadronun sunduğu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber başlangıç seviyesi olan A1 hariç diğer bütün kurlarda kursa başlamadan önce seviye tespit sınavına girmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin, C1 seviyesinde bir kursa başlamak istiyorsanız Almanca yetkinliğinizin B2 olması gerekir. Kursun sunduğu bilgilerden tam anlamıyla yararlanmanız için deutschmitspring, öğrencilerine ücretsiz olarak sınav uygulayarak dil bilginizi test etmenize de olanak tanır. Online kayıt formunu doldurarak dil eğitiminiz için önemli bir ilk adım atabilir, uluslararası geçerliliğe sahip olan sınavlardan geçmek için deneyimli öğretmenlerden oluşan kadronun verdiği kurslara yazılabilirsiniz.

Almanca Sınavlara Hazırlık Kursları Çeşitleri

deutschmitspring bünyesinde yapılan kurslar kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Kurslar genel olarak şu şekildedir:
  • Standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere genel anlamda iki farklı tipte kurs bulunur. Standart ve yoğunlaştırılmış kurs gruplar halinde yapılır.
  • Standart kursla yoğunlaştırılmış olan arasındaki temel fark program süresidir. Yoğunlaştırılmış kurs, isminden de anlaşılabileceği gibi standart olanla kıyaslandığında daha kısa süre içinde bütün dersleri tamamlar. Aynı eğitimi daha kısa süre içinde almak istiyorsanız yoğunlaştırılmış Almanca sınavlara hazırlık kursu sizin için daha iyi olabilir.
  • Grup halinde derse girmek istemiyorsanız deutschmitspring’in koçluk sisteminden yararlanabilirsiniz. Size özel hazırlanan programlarla sınavlara koçluk hizmetiyle hazırlanabilir, bireysel bir şekilde kursu tamamlayabilirsiniz.
Herkesin istediği seviyede ve şekilde eğitim görmesine olanak tanıyan deutschmitspring, sınavlara hazırlık konusunda öğrencilerine destek olur. Online kayıt formunu doldurarak kursun sunduğu olanaklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sınavlara Hazırlık Kursları İşleyişi

Almanca sınavlara hazırlık kursu işleyişi hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.
  • deutschmitspring bünyesinde yapılan bütün dersler online’dır. Derslere Google Meets üzerinden girerek takibini sağlayabilirsiniz. Derse giremezseniz de en geç 24 saat içinde Google Drive’a yüklenecek videolarla eksiklerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bununla beraber kurs süresince herhangi bir aksaklık yaşanmaması için aktif bir gmail hesabınızın olması gerekir.
  • 20 yıldır Almanca yayıncılık sektöründe olan kurum, kurs süresince ihtiyacınız olabilecek bütün kaynakları size temin eder. Almanca söz konusu olduğunda süregelen deneyimiyle öne çıkan kurum, sözlüklerden ders kitaplarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz bütün dokümanlara erişiminizi kolaylaştırır.
  • TestDaf, telc ya da Goethe fark etmeksizin hangi sınav olursa olsun hazırlığınızı deutschmitspring ile tamamlayabilirsiniz. Kurs süresince bütün kaynaklara ve deneyimli öğretmenlere erişerek ihtiyacınız olan dil eğitimini alabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Sınavlara Hazırlık Kursları

deutschmitspring, öğrencilerine birçok farklı avantaj sunar. Avantajlar genel olarak şu şekildedir:

  • Kurslarda her kurda aynı yaş grubunda olacak öğrencilerin bulunmasına özen gösterilir. Bu sayede derslerde daha rahat bir şekilde ortak paydada buluşulabilir.
  • Kurslarda eğitim veren öğretmenlerin hepsi ana dil seviyesinde Almanca bilir. Bu sayede gramer gibi teknik bilgilerin yanı sıra kelimelerin telaffuzlarını da daha rahat bir şekilde öğrenmeniz mümkün hale gelir.
  • A1’den C2’ye kadar her düzeyde eğitim veren kurum, size seviyeniz ne olursa olsun kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam sunar. Öğrencilerden çalışanlara kadar herkes kursun hizmetlerinden yararlanabilir.
  • Bütün dersler online olduğu için dilediğiniz yerden katılım sağlayabilir, ev konforunda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
deutschmitspring avantajlarından faydalanmak için online kayıt formunu doldurabilir, dil eğitiminizi sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz. Gelecek planlarınızı deutschmitspring sayesinde hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.